Chusta "Loona"

PM_02/2023

Nowy produkt

Chusta ręcznie wykonana na szydełku, wg wzoru Jacka Mrożewicza (Tresowane Szydełko Jacka)  "Loona". Przepiękny, bardzo efektowny. Chusta zarówno na zimę, jak i na chłodniejsze letnie wieczory. Milutka w dotyku, "nie gryzie". Kolory w rzeczywistości odrobinę spokojniejsze (szczególnie niebieski, który jest trudny do pokazania na zdjęciu). Więcej w opisie poniżej.

Więcej szczegółów

Zamów Podobny

0,00 zł

Więcej informacji

Chusta ręcznie wykonana na szydełku, wg wzoru Jacka Mrożewicza (Tresowane Szydełko Jacka) "Loona"". Przepiękny, bardzo efektowny wzór. Chusta zarówno na zimę, jak i na lato. Milutka w dotyku, "nie gryzie". Kolorystyka: szary, jasny szary, biały, błękitny, turkusowy. Kolory w rzeczywistości odrobinę spokojniejsze.

Materiał: wysokiej jakości przędza bawełna/akryl (50/50)

Wymiary:

Waga:

Pranie: prać najlepiej ręcznie w wodzie z dodatkiem delikatnego płynu do wełny. Przed susszeniem dobrze jest delikatnie ponaciągać chustę, by rozprostować wzór. Można suszyć na płasko, rozkładając np na ręczniku albo powiesić. Temp. wody .....

Opakowanie: eleganckie pudełko

Chustę mogę wykonać w innym kolorze lub wzorze. Zapraszam do kontaktu mailowego bądź telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.