Jeśli szukasz wyjątkowych, oryginalnych przedmiotów ręcznie robionych do swojego domu, nie masz pomysłu na prezent z okazji imienin, urodzin, ślubu, nie wiesz, jaki wybrać prezent pod choinkę dla najbliższych lub przyjaciół…, to dobrze trafiłeś. Mam do zaoferowania dużo ładnych i ciekawych przedmiotów wykonanych przeze mnie własnoręcznie od podstaw.

Tworzenie pięknych rzeczy to moja wieloletnia, wręcz życiowa pasja, która przyniosła i wciąż przynosi mi wiele radości. Najbardziej jednak cieszy mnie zadowolenie klientów, którzy bardzo często zadowoleni wracają do mojej Manufaktury.

Oprócz przedmiotów typu zegary, szkatułki, anioły, kubeczki i inne....., będących stale w mojej ofercie, wykonuję wiele różnego typu dekoracji na specjalne zamówienia. Szydełko, igła, maszyna dziewiarska nie są mi obce, na drutach potrafię wyczarować ciekawe sweterki, maszyna do szycia towarzyszy mi od "zawsze", tak jak pędzelki, wiertarka czy... wyrzynarka :). Widzisz więc, że wystarczy, jeśli powiesz czego potrzebujesz, określisz wymiar, kolor, a ja już się postaram, by to nabrało realnego kształtu i cieszyło Twoje oczy.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt poprzez "formularz kontaktowy" lub nr telefonu znajdujący się w zakładce KONTAKT.

Poniżej, klikając na miniaturki znajdziesz się w moim "twórczym" świecie. Pierwszy to KUBECZKOWO - które być może już znasz - pierwsza moja strona-blog z pracami zanim jeszcze powstała Pomysłowa Manufaktura. Drugi to Galeria moich fotografii na portalu Digart.pl, na którym moje zdjęcia gromadzę tymczasowo... bo mam nadzieję, że niebawem ruszy moja fotograficzna strona internetowa :). Fotografia to moja druga wielka pasja, odskocznia od codzienności i miłość od dzieciństwa :)

Serdecznie pozdrawiam
Anna Paradowska - AniKaPe