edit: Z powodu problemów zdrowotnych i w związku z tym ograniczonej ilości rąk do pracy (były 4, chwilowo są 2) czas realizacji zamówień jest wydłużony. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Sklep internetowy działający pod adresem:

www.pomyslowamanufaktura.com

należy do firmy:

PM Anna Paradowska, ul. Lilpopa 36/2, 05-840 Brwinów

NIP: 5341244384

nr konta bankowego mBank 11 1140 2004 0000 3602 8461 0966

Regulamin

REJESTRACJA:

    Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć INTERNET i ma ona charakter umowy zawieranej na odległość pomiędzy KUPUJĄCYM, a sklepem czyli SPRZEDAJĄCYM.
    Zamówienia realizowane są po prawidłowym zarejestrowaniu się Klienta i wypełnieniu formularza podczas składania zamówienia.
    Dane Klienta służą wyłącznie do realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim. W każdej chwili Klient może modyfikować bądź całkowicie usunąć swoje dane. W przypadku podania nieprawidłowych danych przez Klienta Sprzedający ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA:

    Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje na adres podany przy rejestracji maila potwierdzającego złożenie zamówienia.
    Sprzedający zobowiązuje się wysłać zamówiony przez Klienta towar w ciągu 7-10 dni roboczych od daty wpłynięcia pieniędzy na konto Sprzedającego. W przypadku zamówień indywidualnych czas realizacji to zazwyczaj 20 - 25 dni roboczych od daty opłacenia zamówienia. Czas realizacji zależy od kolejki zamówień.
    Zamówione artykuły dostarczane są Klientowi za pośrednictwem kuriera DHL, na adres do wysyłki podany w formularzu rejestracyjnym.
    Artykuły dostarczane są na koszt Klienta wg przewoźnika.

PŁATNOŚCI:

    Jedyna forma płatności za zamówienia to przedpłata na konto bankowe Pomysłowej Manufaktury.
    Przedpłaty należy dokonać w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia. W przypadku nie dokonania płatności w tym terminie zamówienie zostaje anulowane.
    Dane niezbędnie do przelewu zostają automatycznie wysłane na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. W przypadku nie otrzymania automatycznej wiadomości na adres e-mail, płatności należy dokonać na konto bankowe podane na samym początku Regulaminu.
    W tytule przelewu należy wpisać TYLKO nr zamówienia. Nr zamówienia znajduje się w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.
    Ceny oferowanych przedmiotów podane są w PLN, są cenami brutto.

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI:

    przelew bankowy/wpłata na Poczcie na konto podane w e-mailu automatycznie wysłanym do Klienta po zakończeniu zamówienia i jego potwierdzeniu.
    SZYBKI PRZELEW/ karta kredytowa - tę formę transakcji obsługuje platforma transakcyjna platnosci.pl. Jest to szybki i wygodny sposób zapłaty za zamówienie. Klient po wybraniu tej metody zostaje automatycznie przekierowany do wybranego przez siebie banku. Po zalogowaniu się wystarczy autoryzować transakcję. Bez wypełniania formularzy bankowych lub przekazów pocztowych. Pieniądze są na kocie Pomysłowej w ciągu 15 min.
  

KOSZTY PRZESYŁKI:

    Koszty przesyłki znajdują się w zakładce JAK KUPOWAĆ

ZWROTY i REKLAMACJE:

      zwroty:

    Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), Kupujący może w terminie 14 dni od daty otrzymania Produktu odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
    Zgodnie z art.38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), zwrotowi nie podlega Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. zmieniono użyte materiały, rozmiar, kolorystykę itp.).
    W celu dokonania zwrotu Klient musi się najpierw skontaktować z Administratorem.
    Klient odsyła przedmiot na swój koszt w stanie nienaruszonym (przedmiot musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu, nieuszkodzony).
    Sprzedający po stwierdzeniu, że przedmiot spełnia warunki z pkt. 4 zwraca pieniądze Klientowi w wysokości wartości odesłanego przedmiotu w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedającego.

     reklamacje:

    Jeśli Klient po otrzymaniu przedmiotu stwierdzi jego wadę powinien niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.
    Klient odsyła przedmiot do naprawy za pośrednictwem Poczty Polskiej (paczka priorytetowa) dobrze zabezpieczony, w oryginalnym opakowaniu, nienaruszony.
    Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 7 dni od daty otrzymania uszkodzonego przedmiotu. W tym czasie przedmiot wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny.
    Jeśli przedmiot nie będzie się nadawał do naprawy, Sprzedający zwróci Klientowi na podane przez Klienta konto bankowe równowartość uszkodzonego przedmiotu.

     uszkodzenie w czasie transportu:

     Reklamacje uszkodzonych przesyłek muszą być zgłoszone w momencie odbioru paczki. Odbiorca zobowiązany jest sporządzić protokół  reklamacyjny w obecności pracownika Poczty Polskiej lub firmy spedycyjnej.

 
ZAMÓWIENIA SPECJALNE:

    Wykonuję różne przedmioty na zamówienie. Inny rozmiar zegara, lustra, kolory wg szczegółowych wytycznych klienta. Warunki takiego zamówienia, czyli termin i cena są ustalane z Klientem indywidualnie. Zamówienie jest realizowane po wpłynięciu pieniędzy na konto.
    Zwrotowi nie podlegają przedmioty wykonane na indywidualne zamówienie w tym te, w których zmienione zostały: kolor, wzór, materiał, rozmiar.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

    Sklep zastrzega sobie prawo do usuwania i dodawania nowych artykułów oraz zmiany cen bez podawania przyczyny.
    Wszystkie spory będą rozstrzygane na drodze polubownej lub w przypadku braku porozumienia na drodze sądowej zgodnie z Kodeksem Cywilnym.
    Wszystkie wzory zamieszczone w sklepie internetowym Pomysłowa Manufaktura są zastrzeżone i chronione prawami autorskimi. Wykorzystanie wzorów, prac, zdjęć zamieszczonych na tej stronie i na www.anikape.blog.onet.pl , www.recznierobione.blogspot.pl  (jak i innych stronach, których właścicielem jest Pomysłowa Manufaktura) lub jakiegokolwiek ich elementu jest niezgodne z prawem. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.)(sprost.: z 1994, Nr 43, poz. 170, zm. z 1997 r. Nr 43, poz. 272 i Nr 88, poz. 554, z 2000, Nr 53, poz. 637).